תוצאות חיוביות הן תולדה של זיהוי טריגרים מדויקים

ברוכים הבאים ל-360up, חברה מובילה בתחום האסטרטגיה, השיווק ובניית מותגים מנצחים. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו לעולם המחקר המרתק של מדע המוח והבנת השפעתו על התהליכים הרגשיים ואופן קבלת ההחלטות של הצרכנים תוך זיהוי הטריגרים המדויקים שגורמים להם להגיב ולהניע לפעולה.עם ניסיון רב וידע מקיף בחקר המוח ונוירומרקטינג, אנחנו מסייעים לעסקים ליצור קשר רגשי אמיתי עם הצרכנים/לקוחות שלהם באמצעות יכולתנו להבין כיצד נוצרים רגשות במוח הצרכנים. בעזרת גישות חדשניות ומדויקות, אנחנו מזהים את הגורמים הקוגניטיביים והרגשיים המשפיעים על ההחלטות שלהם, ומגבשים אסטרטגיות מתקדמות המבוססות על הבנת נפשו של הצרכן.

המומחים שמחברים בין חקר המוח לעולם השיווק

ב-360up אנחנו מאמינים כי אסטרטגיות שיווק מוצלחות דורשות הבנה עמוקה של התנהגות הצרכנים, רגשותיהם ואופן חשיבתם. כל אחד מחברי הצוות שלנו בחברה הוא מומחה בתחומו, ובעל כישורים ייחודיים אותם הוא מביא לשולחן לתהליכי העבודה. החל מהקמת המותג וכלה בשיווק דיגיטלי ופעילות אופליין מסונכרנות בצורה אינטגרטיבית מדודה מבוקרת ומדויקת.

אסטרטגיה חדשנית

ב-360up, החזון שלנו הוא להיות חברה בינלאומית מובילה של פתרונות אסטרטגיים חדשניים שמאפשרים לחברות/ארגונים להשיג את מטרותיהם גם בתנאים שהסביבה העסקית מאופיינת בהיפר תחרות ובעיקר בתנאי שוק קשים בתקופת זמן מאתגרת.