הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 10/08/2023

שלוש מאות שישים אפ ברנדינג גרופ בע”מ עוסקת באסטרטגיה, מיתוג ושיווק תוך מיקוד ושימוש בכלי. כחברה שמתמחה בכלי המחקר והנויורו-מרקטינג, שמנו לנגד עינינו את הנגשת המידע והשירותים באתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות כדי לקדם שוויון זכויות ושקיפות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש הוא אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת שעליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג’: שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע”ג 2013 ולתקן הישראלי ת”י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0. האתר הונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר מבוסס על מערכת Wix התומכת בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, גלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות ושימוש בטלפון סלולרי.

תפעול האתר ועזרי נגישות

באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה.

מה בתפריט?

  • הגדלת פונט
  • עצירת אלמנטים נעים וחסימת הבהובים
  • שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע כהה
  • שינוי ניגודיות צבעים על בסיס רקע בהיר
  • התאמת אתר לעיוורי צבעים
  • שינוי הפונט לקריא יותר
  • הגדלת הסמן ושינוי צבעו לשחור או לבן
  • הדגשת קישורים באתר

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפן Chrome או Edge ובתוכנות קוראות מסך נפוצות, כגון NVDA.

דרכי פנייה לבקשות והצעות לשיפור בנושא נגישות

יש לציין כי אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות החברה כחלק ממחויבותנו לאפשר לכלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות לקבל את השרות הנגיש ביותר. במידה ונתקלת בבעיה או בתקלה כלשהי בנושא הנגישות, נשמח שתעדכן אותנו בכך דרך דף צור קשר עם פירוט הבעיה

או דרך המייל OFFICE@360UP.CO.IL

ואנו נעשה כל מאמץ למצוא עבורך פתרון מתאים ולטפל בתקלה בהקדם ככל שניתן

נגישות פיזית לעסק

משרדי חברת 360 אפ מונגשים באמצעות רמפה, מעלית ופתחי משרד רחבים.