פרסום

בתחום פעילות הפרסום, המוקד שלנו הוא השילוב המלא של אסטרטגיות פרסום בכל הפלטפורמות, הן ברשת והן מחוץ לה, על מנת למקסם את חשיפת המותג ולהביא לתוצאות הרצויות. אנחנו מבינים את החשיבות של שיח בקול אחיד המאפשר יצירת נוכחות מרשימה של המותג.

פרסום אונליין (מקוון): בנוכחות הדיגיטלית של היום, פרסום ברשת הוא רכיב קריטי בכל אסטרטגיית שיווק מוצלחת. אנחנו יוצרים מבצעים מקוונים המנצלים את היתרון העצום של פלטפורמות שונות, כולל רשתות חברתיות, מנועי חיפוש, רשתות תצוגה ועוד. התפקיד החשוב שלנו בשיטות מתקדמות מאפשר לנו להשיג את קהל היעד בצורה יעילה, להגביר את המעורבות, ואת ההיכרות עם המותג.

פרסום אופליין (לא מקוון): אנחנו מכירים את ההשפעה העמידה של ערוצי פרסום לא מקוונים ואת יכולתם להשגת קהלים ספציפיים. צוות המומחים שלנו מעצב ומיישם מסעות פרסום לא מקוונים תוך ניצול של חומרי הפרסום בשילוט חוץ, מדיה מודפסת, חסויות אירועים ועוד.

באמצעות שילוב של שיטות מסורתיות עם היישומים הדיגיטליים המתקדמים, אנחנו מייצרים חוויית מותג מקיפה שמתחברת את קהלי המטרה עם המותג במספר רבדים שמאפשרים תוצאות מירביות.

ניתוח ואופטימיזציה: אנחנו מאמינים בשיפור רציף ומתמיד של מערך הפרסום באמצעות ניתוח נתונים ואופטימיזציה. צוות המומחים שלנו משקיף מקרוב על תוצאות הפרסומים, מנתח מדדים מרכזיים והתנהגות הצרכן כדי לשפר את האסטרטגיות ולהביא לתוצאות טובות יותר. באמצעות ההבחנות והקידוד שלנו, אנחנו מבטיחים כי השקעות הפרסום יביאו למיקסום השפעה והחזרת ההשקעה.

ב-360up אנחנו מתמחים בהקמת מסעות פרסום משולבים כדי להביא לנוכחות מירבית ומרכזית המשפיעה של המותג. הידע שלנו במחקר המוח, נוירומרקטינג ובסיפורת מאפשר לנו ליצור מבצעי פרסום שמתחברים לקהל היעד שלך בכל נקודת מגע. על ידי שימוש במערכת הפרסום המתאימה ודיבור בקול אחד, אנחנו מבטיחים כי המותג שלך יבוא לידי ביטוי עד כמה שניתן בכל הכלים בכפוף לתקציבים אל מול המטרות ויעודד את נאמנות הלקוח להשגת תוצאות מירביות.

let's createAdvertisingtogether.