שפת המותג

ב-360up, אנו ערים לחשיבות הקריטית של תדמית מותג חזקה ומבודלת. אנו פועלים על בסיס מחקר ואפיון מעמיק ולימוד קהלי המטרה עימם המותג רוצה לנהל דיאלוג, כיצד הם חושבים, כיצד הם פועלים, כיצד ניתן לגרום להם להתרגש ברמה הגבוהה ביותר ולייצר מערכת יחסים שמקורה בהתאהבות במותג ובסיפור שלו.

על פי תפיסת עולמנו, מיתוג הוא מעבר ללוגו, צבעים ופונטים. הוא עולם שלם העוסק בתפיסת המוח את מיצוב המותג – אותו מיצוב שאנו רוצים לשוות למותג ושקהלי המטרה יתפסו אותו באופן אליו כיוונו. יתרה מכך, בניית ספר מותג מגולל את סיפור המותג, הערכים שלו, כללי ההתנהלות שלו, כיצד הוא לובש צורה בכל נקודות המגע של השיח, כיצד הוא שומר על שיח בקול אחיד, מה המינון ומה התדירות של השיח. מיתוג הוא עולם שלם של הנחיות המאפשרות לשפה לייצר נכסיות וזכירות גבוהה בעיקר על ידי התרגשות.

ב-360up אנחנו לא מאמינים בתבניות גנריות או בפתרונות סטנדרטיים התואמים לכולם. על מנת שנוכל לדייק את הפתרונות, אנו שותפים לדרך עם כל העוסקים במלאכה בחברה במטרה להבין את המותג ואת הארגון בכללותו. ההיכרות עם הסביבה העסקית, היעדים, האסטרטגיה העסקית של החברה, המשימות, הבנת המתחרים, וכיצד פועלים קהלי המטרה היא קריטית עבורנו.

אנחנו מבצעים מחקר וניתוח עמוק כדי לגלות את התכונות הייחודיות שהופכות את המותג שלך למיוחד ועוצמתי כפי שהוא נתפס במוחם של הצרכנים ביחס לתחרות. זוהי הגישה המבדלת אותנו מהשאר.

לאחר האפיון אנו מתחילים תהליך פיתוח של המותג, הקונספט, השפה, וכיצד סיפור המותג בא לידי ביטוי בכל אחד מהתוצרים. אנו מגדירים את אלמנטי המפתח כגון טיפוגרפיה, לוח צבעים, תמונות ואלמנטים גרפיים המתאימים לאישיות המותג ומעוררים את הרגשות הרצויים בקהלי המטרה.

צוות המעצבים והמומחים למיתוג שלנו מתרגמים את האלמנטים הללו למדריך תדמית מותג מקיף (ספר המותג). הספר משמש כתכנית שימוש במותג ובניית כל חומרי השיווק וההסברה, המכירות והפרסום. באמצעות שימוש בכללים אלו ניתן לבנות חווית מותג עקבית שעם הזמן יוצרת נכסיות.

דבר נוסף המבדיל את שירותי המיתוג שלנו הוא היכולת להביא חדשנות ויצירתיות לכל זווית של התהליך. אנחנו מבינים כי בשוק הדינמי המהיר והתחרותי של היום, על מנת שנוכל להפתיע בגדול, דרוש הרבה יותר מהיצמדות לכללי המותג הקיימים. כיום קיים צורך מתמיד להרחיב את הגבולות ולחקור את האופציות החדשות, לחדש ולרגש כל הזמן, במטרה להשאיר רושם חזק ואף להטביע חותם בקרב קהלי המטרה.

let's createbrand styletogether.