שיווק

ב-360up אנחנו מציעים שני מסלולים של שירותי שיווק עבור החברות, בכפוף לצרכים השונים והמשתנים שלהם.

חברות שלהן יש מנהל שיווק, אנו מבצעים עבודה מקיפה בשילוב עם מנהל השיווק, מפתחים אסטרטגיות שיווקיות מתאימות המאושרות על ידי מנהל השיווק הבכיר, ומעבירים לביצוע מלא על פי צרכי תכנית העבודה. ביצוע הפעילויות השיווקיות נעשה תחת קורת גג אחת מה שמאפשר אינטגרציה וניתוח הנתונים גם תוך כדי תנועה. הצוות שלנו שותף מלא ועובד בצמידות עם מנהל השיווק של החברה.

אם אין לחברה מנהל שיווק קבוע, קיימת אפשרות למיקור חוץ ולבצע את כל תהליך ניהול השיווק באופן מלא ומקיף מא’-ת’.

מכלול השירותים לחברות, אשר להן יש עניין בניהול השיווק בפורמט מיקור חוץ, הינו מכלול מלא ומקיף המאפשר לחברה לבנות מותג, לייצר מודעות לתת תמיכה שיווקית מלאה למערך המכירות ואף לבצע בקרה.

התהליך מצריך עבודה צמודה עם הלקוחות, הבנה הסביבה העסקית, הבנת המטרות, הצרכים, התחרות, גורמי המפתח בשוק, הכרות עם קהל היעד והפרסונות וכו’. לאחר הלימוד ומיפוי הסביבה לצד האפיון האסטרטגי אנו מפתחים אסטרטגיה עסקית ושיווקית מותאמת לצרכי העסק ובונים תקציב שיווק לצד תכנית עבודה ויעדים. לאחר אישור תכנית העבודה על ידי הלקוח צוות העבודה שלנו מבצע אותה.

הפעילות יכולה לכלול פעילות אורגנית ברשתות חברותיות, שיתופי פעולה אסטרטגיים, משפיענים, פעילות אינטראקטיבית עם קהלי המטרה, קמפיינים פרסומיים, קד”מ, מכירות ועוד.

אנו מנפיקים דוחות ביצועים שבועיים/חודשיים רציפים על מנת לסייע ללקוחותינו לשלוט במידע, לעקוב אחר ההתפתחות ולקבל החלטות מבוקרות אחראיות מבוססות נתונים.

שירות הניהול השיווקי כמיקור חוץ מאפשר ללקוחות ליהנות מכל העולמות ולקבל מנהל שיווק מקצועי מעורה בשוק הספציפי ובשווקים נוספים אשר יכול להעמיק את שיתופי הפעולה ולהרחיב אותם לצד הורדת העומס של השיווק מהחברות ולאפשר להן לראות את התמונה בצורה בהירה ולהתמקד בעיקר.

let's createmarketingtogether.